Lokalita

Bydlení s lesem za zády

Projekt Zahrady Milešovice nabízí komfortní, klidné a bezpečné bydlení. Dům je umístěn uprostřed rozlehlého pozemku ve starých velkých zahradách za rodinnými domy na návsi, a kolem Vás je tak v nejbližším okolí jen zeleň a stromy. Z lesnatého svahu nad domem Vás na jaře bude do nového dne vítat koncert ptáků, kteří zde mají nerušená hnízdiště. A přitom do centra obce, k místnímu obchodu, restauraci, školce a škole, či obecnímu úřadu, to máte jen 100 m. 

V klidu a soukromí

Příjezdová cesta od hlavní silnice u bytového domu končí a slouží jen Vám a Vašim sousedům. Nehrozí tak obvyklý ruch a riziko z průjezdů desítek a stovek aut kolem, jako jinde. A protože celý areál je vlastně přirozeně uzavřen ze všech stran, je opravdovou oázou klidu a bezpečí. Zatoužíte-li po procházce téměř nekonečnými lesy, stačí projít obcí a vystoupat po lesních či polních cestách do pásma Ždánického lesa, které s obcí přímo sousedí a  táhne se nepřerušeně celé kilometry až k pohoří Chřibů nad Uherským Hradištěm. Po asfaltové lesní cestě zvané již staletí „Těšanka“ se můžete vydat na cyklovýlety třeba až na zámek do Buchlovic, k hradu Buchlov nebo na památný Velehrad, či na druhou stranu do kraje vína kolem Krumvíře a Čejče.

Přírodě na dosah

Nebude nic výjimečného, když za soumraku či svítání spatříte z okna srnku či lišku. A v sezóně si třeba v neděli můžete po ránu odskočit  pro pár hříbků , zastavit se na místní ekofarmě „Na větrné hůrce“ pro čerstvá vejce, a máte skvělou snídani. Prostě rozmanitá a pestrá krajina, a ještě zachovalá příroda, se všemi svými dary a zázraky, Vám bude každý den na dosah, či přesněji, budete její součástí. A Vaše děti zde prožijí dětství, na které budou s nostalgií vzpomínat.     

V Brně za 30 minut

Váš nový domov, obec Milešovice se může jevit odlehlou částí slavného Slavkovského bojiště odkud je všude daleko. Nic není tak vzdáleno skutečnosti. Díky Integrovanému dopravnímu systému Jihomoravského kraje, jehož linka 611 přímo z obce každou hodinu vyjíždí, jste za 45 minut pohodlně až v samém centru Brna na hlavním nádraží. A autem máte za pár minut jízdy na dosah nepřeberný rozsah nabídky obchodů, služeb a nebo úřadů v nedalekém Slavkově u Brna, Újezdě u Brna, a dokonce do  nákupního centra Olympia v Brně je to jen 18km a 25minut jízdy . Silnice vedoucí do Milešovic ze všech stran jsou po kompletní rekonstrukci s novým asfaltovým povrchem, přičemž provoz je zde opravdu mírný, takže není problém být autem na jižním (Brno-Tuřany) či východním okraji (Brno-Slatina) města Brna za 25minut. A na nájezd na legendární dálnici D1 u Holubic se dostanete za pouhých 15 minut. Takže naopak, z Vašeho nového domova to máte všude blízko.